Ревматолог

  • Проведення зустрічей з пацієнтами в режимі онлайн або офлайн з метою оцінки їх медичної історії, вивчення симптомів та, якщо можливо, проведення фізичного огляду, для встановлення діагнозу шляхом оцінки болю, рухливості суглобів, функціональних обмежень та інших симптомів.
  • Рекомендація проведення діагностичних тестів для підтвердження діагнозу або оцінки стану опорно-рухової системи. Це можуть бути тести на виявлення запальних показників, інтерпретація рентгенограм, ультразвукових досліджень суглобів, комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії та інших методів.
  • Розроблення індивідуального плану лікування для пацієнта, залежно від діагнозу та стану опорно-рухової системи. Цей план може включати призначення лікарських засобів, фізіотерапію, рекомендації щодо змін у способі життя та харчування, а також терапевтичні заходи для лікування больового синдрому та запалення.
  • При необхідності, рекомендація пацієнту можливості хірургічного втручання, якщо інші методи лікування не дали результату або коли стан хвороби вимагає хірургічного втручання.
Залиште заявку на консультацію
Залишайте заявку на консультацію онлайн і ми зв'яжемось з Вами як найшвидше після того як отримаємо ваш запит.
13+ лікарів
Високо кваліфікованих лікарів консультують пацієнтів щодня
09:00 - 18:00 ПН-ПТ
Лікарі приймають з Пн. - Пт.
за попереднім записом, СБ-НД вихідні
20 - 40 хв. залежно від питання
Середня тривалість онлайн консультації
1300 грн.
Середня вартість
онлайн-консультації
Записатись