Педіатр

  • Здійснює періодичні медичні огляди дітей з можливістю проведення як онлайн, так і офлайн, для оцінки їх фізичного, психологічного та соціального розвитку. Виконує перевірку показників зростання та ваги, проводить вимірювання та задає питання про артеріальний тиск, функції зору та слуху, а також оцінює розвиток моторики та мовлення.
  • Надає консультації з питань вакцинації дітей згідно зі національними рекомендаціями та графіками вакцинації, рекомендує певні вакцини, забезпечує їх введення та веде облік вакцинацій.
  • Здійснює діагностику та лікування захворювань та травм, які виникають у дітей, таких як захворювання дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, шкіри та опорно-рухової системи.
  • Надає поради щодо годування грудним молоком, штучного вигодовування та введення твердої їжі. Спостерігає за розвитком мовлення, когнітивних навичок та соціального розвитку.
  • Забезпечує психологічну та поведінкову підтримку, коли виникають питання щодо психічного стану, соціальних взаємин, розвитку позитивних звичок та інших аспектів.
  • Надає рекомендації щодо профілактики хвороб, забезпечення безпеки, здорового способу життя та інших аспектів дитячого здоров’я.
Залиште заявку на консультацію
Залишайте заявку на консультацію онлайн і ми зв'яжемось з Вами як найшвидше після того як отримаємо ваш запит.
13+ лікарів
Високо кваліфікованих лікарів консультують пацієнтів щодня
09:00 - 18:00 ПН-ПТ
Лікарі приймають з Пн. - Пт.
за попереднім записом, СБ-НД вихідні
20 - 40 хв. залежно від питання
Середня тривалість онлайн консультації
1300 грн.
Середня вартість
онлайн-консультації
Записатись