Гінеколог

  • Проведення особистих або офлайн консультацій з жінками для перевірки стану їх репродуктивної системи, включаючи можливість вагінального огляду, пальпації органів, вимірювання артеріального тиску та інших процедур, а також ультразвукових оглядів для вагітних жінок.
  • Надання консультацій та лікування жінкам, у яких виникають різні проблеми з репродуктивною системою, такі як порушення менструального циклу, викидні вагітності, запальні захворювання та інші.
  • Послуги з планування сім’ї, включаючи консультації щодо вибору методів контрацепції, можливість встановлення спіралей та надання рецептів на контрацептиви.
  • Ведення вагітності, здійснення контролю за станом матері та плода, включаючи можливість ультразвукових оглядів, а також надання консультацій щодо здорового способу життя під час вагітності.
  • Діагностика та лікування захворювань грудної залози, таких як мастопатія, кісти, доброякісні та злоякісні утворення.
  • Проведення скринінгу жінок з родинними анамнезами онкологічних захворювань для виявлення ризику наявності генетичних патологій та рекомендації проведення додаткових досліджень або консультацій інших спеціалістів.
Залиште заявку на консультацію
Залишайте заявку на консультацію онлайн і ми зв'яжемось з Вами як найшвидше після того як отримаємо ваш запит.
13+ лікарів
Високо кваліфікованих лікарів консультують пацієнтів щодня
09:00 - 18:00 ПН-ПТ
Лікарі приймають з Пн. - Пт.
за попереднім записом, СБ-НД вихідні
20 - 40 хв. залежно від питання
Середня тривалість онлайн консультації
1300 грн.
Середня вартість
онлайн-консультації
Записатись