Леонід Дубей

Доктор медичних наук, професор, гематолог і педіатр кафедри педіатрії і неонатологіі ФПДО Львівського національного медичного університеті імені Данила Галицького.
Основний напрямок діяльності - захворювання крові, такі як анемії, лейкеміі і лімфоми, інша онкологічна гематологія, збільшення лімфатичних вузлів, печінки і селезінки, встановлення причини змін у загальному аналізі арові, нез’ясованої гарячки і больового синдрому.
Захворювання крові
Такі як анемії, лейкеміі і лімфоми, збільшення лімфатичних вузлів
Аналіз крові
Встановлення причини змін у загальному аналізі арові
Нез’ясована гарячка
Встановлення причини нез’ясованої гарячки
Больовий синдром
Встановлення причини больового синдрому
Консультаційно-інформаційні послуги експерта
Пропонуємо здійснити передоплату онлайн
Ми допоможемо вам витіснити негатив і подбати про ваше здоровʼя та максимально забезпечити ваш позитив.
Тривалість
30 хв
Вартість
2000 грн
Консультація
Сплатити 2000 UAH
Спеціальний пакет послуг
Сплатити 2000 UAH
Розширений пакет послуг
Сплатити 10700 UAH

Важливим напрямком діяльності є допомага усім спеціалістам (сімейні лікарі, педіатрія, хірургія і травматологія, акушерство і гінекологія, кардіологія і кардіохірургія та судинна хірургія, інтенсивна терапія) у виявленні порушення в системі згортання крові, патологічною ознакою якої є схильність чи наявність кровотечі і тромбозів.

На особливу увагу заслуговує виявлення гематологічних причин у випадку звичного невиношування вагітності та завмирання плоду, кровотеч під час та після пологів у жінок на новонароджених дітей. Своєчасна діагностика і корекція лікування є надзвичайно необхідною в клінічній практиці і запобігає виживанню та одужанню хворих.

Свій клінічний досвід здобував в численних закордонних стажуваннях і навчаннях, перебуваючи на науково-практичних конференціях, конгресах, з’їздах, професійних школах (США, Канада, Німеччина, Великобританія, Франція, Швеція, Італія, Австрія, Ізраїль, Греція, Словаччина, Чехія, Польща, Литва, Естонія, Аргентина).

Бере участь у проведенні клінічних досліджень новітніх препаратів. Набрав найбільшу в світі групу хворих з України з гемофілією А для проведення клінічного дослідження сучасного середника, який врятував життя дітям з кровотечами. Цей досвід глибоко оцінений у світі та опублікований у провідних наукових виданнях.

Є президентом ГО «Украінська Академія Педіатрії – Союз Медичних Спеціальностей», як представництво Європейськоі Академіі Педіатрії» (м. Брюсель, Бельгія).

Ця національна організація об’єдную довколо себе найкращих фахівців педіатричних спеціальностей і лікарські асоціації. Вона створена для того, щоб зібрати в одному місці інформацію про тих дітей, які потребують допомоги, та тих, хто її пропонує.

Залиште заявку на консультацію
Залишайте заявку на консультацію онлайн і ми зв'яжемось з Вами як найшвидше після того як отримаємо ваш запит.
13+ лікарів
Високо кваліфікованих лікарів консультують пацієнтів щодня
09:00 - 18:00 ПН-ПТ
Лікарі приймають з Пн. - Пт.
за попереднім записом, СБ-НД вихідні
20 - 40 хв. залежно від питання
Середня тривалість онлайн консультації
1300 грн.
Середня вартість
онлайн-консультації
Записатись