Гематолог

  • Здійснює зустрічі з пацієнтами в режимі онлайн або офлайн для оцінки їх медичної історії, обговорення симптомів та по можливості проведення фізичного обстеження. Вивчає питання про наявність анемії, збільшення лімфатичних вузлів, тромбоцитопенію, збільшення селезінки та інші ознаки, пов’язані з кров’ю та кровотворною системою.
  • Рекомендує проведення різних діагностичних тестів для постановки діагнозу або оцінки стану крові та кровотворної системи, таких як загальний аналіз крові, біохімічні дослідження, згортання крові, тестування на наявність антикоагулянтів та інші спеціальні тести
  • Розробляє індивідуальний план лікування для пацієнта в залежності від діагнозу та стану крові та кровотворної системи. Це включає призначення лікарських засобів, наприклад, препаратів заліза, стимулюючих засобів для підтримки кровотворення, при низькому рівні тромбоцитів тощо.
  • Має можливість займатися проведенням трансфузій крові або її компонентів пацієнтам, які потребують трансфузійного лікування, такого як переливання крові, тромбоцитів або препаратів крові.
  • Спеціалізується на лікуванні раку крові та лімфатичної системи, а також на лікуванні кровотеч та тромбозів.
Залиште заявку на консультацію
Залишайте заявку на консультацію онлайн і ми зв'яжемось з Вами як найшвидше після того як отримаємо ваш запит.
13+ лікарів
Високо кваліфікованих лікарів консультують пацієнтів щодня
09:00 - 18:00 ПН-ПТ
Лікарі приймають з Пн. - Пт.
за попереднім записом, СБ-НД вихідні
20 - 40 хв. залежно від питання
Середня тривалість онлайн консультації
1300 грн.
Середня вартість
онлайн-консультації
Записатись