Ендокринолог

  • Проведення консультацій з пацієнтами онлайн або особисто, аналіз їх медичної історії та обговорення симптомів, пов’язаних з ендокринною системою. При можливості проводиться фізичний огляд пацієнта, виявлення симптомів та отримання інформації про рівень гормонів і цукру в крові.
  • Інтерпретація різних діагностичних тестів для оцінки функції ендокринної системи, таких як визначення гормонального статусу, ультразвукове дослідження, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія та інші обстеження.
  • Розробка індивідуального плану лікування для пацієнта, залежно від діагнозу та стану ендокринної системи. Це включає призначення ліків та моніторинг їх ефективності, корекцію дієти та зміни в способі життя.
  • Особлива увага приділяється лікуванню цукрового діабету. Здійснюється диференційна діагностика між різними типами діабету (I, LADA, MODY, II), контроль рівня цукру в крові, призначення та налаштування інсуліну, якщо це необхідно, та надання рекомендацій щодо харчування та фізичної активності.
  • Лікування захворювань щитовидної залози, таких як гіпертиреоз, гіпотиреоз, вузли на щитовидній залозі та інше. Проведення необхідних обстежень, призначення ліків або рекомендацій щодо інших методів лікування.
  • Діагностика і лікування ожиріння.
  • Діагностика та лікування гіперандрогенії, ендокринної частини синдрому полікістозних яєчників, розладів наднирників та інших гормональних порушень.
Залиште заявку на консультацію
Залишайте заявку на консультацію онлайн і ми зв'яжемось з Вами як найшвидше після того як отримаємо ваш запит.
13+ лікарів
Високо кваліфікованих лікарів консультують пацієнтів щодня
09:00 - 18:00 ПН-ПТ
Лікарі приймають з Пн. - Пт.
за попереднім записом, СБ-НД вихідні
20 - 40 хв. залежно від питання
Середня тривалість онлайн консультації
1300 грн.
Середня вартість
онлайн-консультації
Записатись